• SAMSUNG CAMERA PICTURES
    SAMSUNG CAMERA PICTURES

Пам’яті Леоніда Каденюка: «Я твій син, Україно!»

Назавжди ввійдуть в історію кроки космічного екіпажу «Колумбія» та ракета-носій, яка вивела українську державу у космічний простір. Перший космонавт України Леонід Каденюк взяв із собою у космос Прапор та Герб Батьківщини, а також мав можливість у відкритому космосі провести дослідну наукову роботу. Цією людиною зроблений вагомий внесок у розвиток науки.

Задля увічнення пам’яті першого космонавта України Леоніда Костянтиновича Каденюка у 2-му класі був проведений інформаційний калейдоскоп на тему «Двадцать років після невагомості».

Здобувачі освіти 5-6 класів побували на віртуальній зустрічі з першим космонавтом незалежної України.

«Зоряна мить Леоніда Каденюка» – такий виховний захід пройшов у 9-му класі. Його метою стало утвердження патріотичних цінностей, поваги до культурного та історичного минулого України, ознайомлення з основними подіями становлення України як космічної держави.

Естафету вшанування пам’яті першого українського космонавта підхопили й інші класні керівники. Так, у 1-му класі відбулася година знайомства з Леонідом Каденюком «Політ у космос», у 3-му класі – профорієнтаційна хвилинка «Є така професія – космонавт», у 7-8-х класах – фотовиставка «Космічне лего Леоніда Каденюка», у 10-му класі – презентація «Політ до зірок: Леонід Каденюк – перший космонавт незалежної України».

Корисна інформація назавжди збереже пам’ять про Людину з великої літери, адже Леонід Костянтинович любив життя, любив родину, друзів, рідних. Та несподівано перестало битися його серце. Він пішов із життя 31 січня 2018 року на 68-му році. Вся Україна сумує через непоправну втрату, вшановує пам’ять і вірить, що ця постать залишиться навіки в нашій історії, а його досягненнями держава завжди буде пишатися!

Бібліотекар Вільненського НВК Лідія ШЕРСТЮК

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *