• скорбная_дата

Пам’яті Героїв Небесної Сотні

3 лютого в Магдалинівській районній бібліотеці відбувся літературно-музичний вечір-реквієм на честь третьої річниці подій на Майдані Незалежності «Небесна сотня в вирій відлетіла».

<Тек>На вечір були запрошені старшокласники Магдалинівської ЗОШ, їхні вчителі, представники районного Будинку дитячої творчості, районного музею.

Ведучий вечора, учасник трагічних подій на Майдані Дмитро Синиця, насамперед оголосив хвилину мовчання в пам’ять про невинних жертв Майдану, а далі висловив свій погляд на причини протистояння з 16 січня по 20 лютого 2014 року.

Справжньою окрасою вечора став творчий дует співачки Аліни Занюк, учениці 11 класу Почино-Софіївської ЗОШ, та гітариста Владислава Синиці. У їхньому чудовому виконанні прозвучали пісні Івасюка, Федіної, Вакарчука та інші.

До уваги присутніх демонструвалися фото та відео з учасниками Майдану.

Дмитро Синиця наголосив на ролі жінок на Майдані, а ще говорив про те, що поруч із синами в боротьбі за гідність і свободу стояли їхні батьки й навіть діди. І сам він поїхав на Майдан разом із сином Ярославом.

Присутні на вечорі були вражені відеоепізодом, в якому 16-річний музикант зі Львова Дмитро Голубничий розмовляє з матір’ю по телефону та заспокоює її, що все добре, а батько зняв їхню розмову.

Розповіді учасників Майдану сколихнули душі гостей вечора, вони не змогли стримати емоцій. Від виступу до виступу звучали слова захоплення мужністю Героїв Майдану, глибиною їхніх почуттів, відданістю справі, здатністю до самопожертви заради майбутнього України. Всі присутні висловили впевненість, що героїчні події трирічної давнини займуть гідне місце в історії Незалежної України.

Провідний бібліотекар Магдалинівської дитячої бібліотеки Вiктор ЗОЛОТОРОГ

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *