• пам'ятаємо

Пам’ять про героїв житиме вічно!

День визволення Юр’ївського району від фашистських загарбників – це значуще та хвилююче для кожного мешканця свято, яке ми відзначаємо як данину пам’яті і глибокої поваги всім тим, хто героїчно наближав довгоочікуваний день Великої Перемоги.

Війна не зломила дух нашого народу і показала приклад героїзму наших батьків і дідів. 17 вересня 1943 року частини 333-ї стрілецької дивізії Південно-Західного фронту звільнили Юр’ївський район від німецько-фашистських загарбників. У боях за Юр’ївку загинули 279 наших солдатів та офіцерів. З 382 місцевих жителів, які воювали на фронтах Великої Вітчизняної війни, 145 воїнів віддали життя за Батьківщину.

Сьогодні ми схиляємо голови перед ветеранами, перед дітьми війни, перед усіма нашими предками, хто захистив нас від фашизму, хто подарував нам мирне життя. Сьогодні кожен із нас, а особливо – підростаюче покоління, повинні пам’ятати про спадкоємність героїчного літопису нашого народу, вчитися в наших героїчних предків любити й захищати свою Батьківщину, робити все можливе для творення і розквіту незалежної України.

Народний депутат України Вадим Нестеренко

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *