Пальмова олія – ще не найгірший варіант

Українські виробники молочної продукції знайшли альтернативу пальмовій олії і тепер закуповують для фальсифікації продуктів… технічні жири. Таку думку висловив глава правління громадської організації «Всеукраїнська асоціація захисту прав споживачів» Максим Гончар.

– У нас є інформація з достовірних джерел. Зараз ми передаємо її в СБУ. Технічне масло заходить в Україну в таких обсягах, що можна змащувати все.

За словами Гончара, імпорт цієї продукції відбувається з Голландії, а також через офшорні компанії на Віргінських островах. Небезпека полягає і в тому, що українські лабораторії поки що не здатні виявляти такий фальсифікат через відсутність необхідних коштів.

Взагалі молочна продукція є лідером з фальсифікації в Україні. На жаль, поряд із сумлінним бізнесом продуктовий ринок країни представляють і підприємства, які не гребують гнати 80-90% фальсифікату! Максим Гончар навів приклад на сирах.

– Ми відібрали близько 25 видів сирів: 11 твердих і 14 плавлених. В результаті 11 зразків не відповідало стандартним вимогам. Взагалі, лихо молочної продукції – це жир немолочного походження. Тобто транс-жири, і думаю, немає сенсу ще раз говорити про те, наскільки сильно вони шкідливі для нашого організму.

А ось ситуація з морозивом – набагато краща. Президент Асоціації українських виробників «Морозиво і заморожені продукти» Ігор Бартковський сказав, що на сьогодні в нашій країні майже всі виробники морозива працюють відповідно до держстандартів. А з 1 січня 2018 року в Україні почне діяти й новий Державний стандарт України на м’яке морозиво і суміші для його виготовлення.

– За м’яким морозивом, яке продається на вулиці, в кафе, ресторанах буде здійснюватися контроль на предмет якості сировини й технології приготування, – пообіцяв Бартковський.

Ганна ЛИСЕНКО

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *