Отримати медичну допомогу в сімейного лікаря стане зручніше

З 10.10.2017 року в міському центрі первинної медичної допомоги впроваджено електронний сервіс «Поліклініка без черг». Програма  розроблена відповідно до останніх нововведень, які Міністерство охорони здоров’я планує активно розвивати в 2017-2018 роках.

Система надає можливість пацієнтові здійснити запис до лікаря у зручний для нього час (7 днів на тиждень) та відвідати лікаря без черг.

Наш пацієнт отримає скорочення часу на відвідування лікаря через планування та завчасний запис на прийом. В деяких випадках час скорочується від цілого дня до кількох хвилин.

Отримає зручність у виборі способу для запису на прийом через різні канали:

  • реєстратора – зателефонувавши або прийшовши до реєстратури,
  • веб-сервіс – через смартфон або компьютер,
  • термінал – який планується розмістити в холі нашого закладу,
  • особисто у лікаря на повторний прийом.

Очікуємо зменшення кількості повторних записів на прийом через інформування пацієнтів про підготовку до прийому заздалегідь. Пацієнти будуть заздалегідь поінформованими, як підготуватися до тієї чи іншої процедури.

Впровадження програми призведе до зменшення кількості випадків самолікування, адже візит до лікаря стає комфортним і не потребує багато часу. Ми забудемо про черги в коридорах, хоча пацієнтів стане більше.

Для медичного закладу стане доступний зручний моніторинг і управління завантаженням лікарів, відповідно зручне управління штатом медичних працівників.

Ми матимемо чітке розуміння щодо завантаження, завдяки чому є змога зарезервувати необхідну кількість часу на роботу зі складними пацієнтами, а також планувати забезпечення медичної установи необхідними матеріалами та обладнанням.  Доступний оперативний запис пацієнтів до вільних лікарів. Комфортніше стане працювати реєстратраторам зникнуть зайві папірці, яким притаманно губитися.

Лікарі отримують зручний інструмент управління своїм робочим днем: керування своїм графіком відповідно до видів роботи (щеплення, профілактичні огляди, прийом хворих), можливість перенаправлення пацієнтів між лікарями, заздалегідь підготувати медичні картки пацієнтів.

Після завершення створення мережі медичних закладів медичні працівники отримають можливість запису та направлення пацієнтів між закладами.

Для запису на прийом до лікаря:

  • Введіть в пошуковій системі смартфону «Поліклініка без черг» або https://global.newmedicine.com.ua/.
  • У вікні програми натисніть кнопку «Записатись до лікаря» та слідуйте інтуїтивним підказкам.

Більш детальну інформацію отримайте у реєстратурі вашої амбулаторії.

Наразі програма автоматично запропонує  вашого сімейного лікаря відповідно до території проживання.

Новомосковці, керуйте своїм часом, записуйтеся до лікарів тоді, коли вам зручно!

Головний лікар міського центру ПМСД Леонід ГІНКОТА

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *