Ось-ось на шкільному стадіоні в Магдалинівці зіграють у футбол

Будь-яка поїздка народного депутата України Вадима Нестеренка Магдалинівським районом або райцентром не обходиться без відвідування опорної школи та контролю за перебігом її ремонту. Останній візит нардепа до Магдалинівки не став винятком. Цього разу під депутатську перевірку потрапило будівництво нового сучасного шкільного стадіону зі штучним покриттям всепогодного футбольного поля.

Вже закінчили укладання рулонів зі штучною травою на повнорозмірному футбольному полі, заасфальтували та залили спеціальним легкоатлетичним професійним покриттям бігові доріжки. Закінчується зведення майданчиків для тренажерів, баскетболу та волейболу (на фото).

А ось яку радісну та майже сенсаційну новину щодо готовності стадіону озвучив народний депутат України Вадим Нестеренко:

— За затвердженим планом, закінчення будівництва стадіону в Магдалинівській опорній школі намічено на кінець поточного року. Але підрядники, що представляють будівельну компанію «Будінвест», честь їм і хвала, після зимової негоди працюють практично без вихідних, з помітним випередженням графіка. Тому сьогодні, під час робочої наради, підрядники пообіцяли до дуже швидкого часу підготувати стадіон до проведення першого футбольного матчу. Тож магдалинівські школярі зможуть грати у футбол на сучасному полі якщо не наприкінці цієї, то на початку наступної чверті, — обнадіяв нардеп.

Іван ПАВЛОВ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *