Останній дзвоник як символ надії

Оптимістично-обнадійливі заяви зробив народний депутат України Вадим Нестеренко під час відвідин свята останнього дзвоника в школах № 12, № 13 та № 14 новомосковського мікрорайону Кулебівка.

За традицією в останній день навчального року в школах проходять святкові заходи останнього дзвоника. Це свято всіх школярів. Випускники готуються до трудового життя або продовження навчання в десятих-одинадцятих класах, ПТУ, коледжах чи ВНЗ. Для інших — це продовження дитинства й початок довгоочікуваних канікул. Словом, у кожного школяра звучання останнього дзвоника викликають одночасно й радісні, і трохи сумні асоціації. Про що, власне, і говорив Вадим Нестеренко, звертаючись до випускників, їхніх батьків і педагогів.

«В усіх нас сьогодні одне спільне свято, на якому підводиться підсумок усього шкільного життя. Випускники відкривають двері в доросле життя, набувають якостей дорослих і самостійних людей, стоять перед вибором своєї особистої долі та життєвої дороги. Я впевнений, що в школі ви отримали гарну та якісну базову освіту, яка в перспективі допоможе вам здійснити свої мрії, реалізувати найсерйозніші життєві плани.

Хочу щиро подякувати і привітати батьків випускників. Ви вклали у ваших дітей багато праці, і нехай тепер діти вас радують своїми новими досягненнями та своєю турботою про вас. Кажу це, бо сам маю доньку, яка в ці дні закінчує університет, і не з чуток знаю, наскільки це важко і відповідально бути батьком, — зізнався нардеп.

— Особливі слова подяки педагогам школи. Ми всі прекрасно розуміємо, наскільки важлива й наскільки нелегка ваша праця. Знайти ключик до кожного учня, дати йому базові знання та основи виховання, допомогти, підтримати, навчити — це дуже дорого коштує. І за це вам величезна подяка й низький уклін. Тим паче, що зараз вам доводиться працювати в режимі нескінченних реформ і відвертого недофінансування системи освіти.

Як народний депутат зокрема й від Новомосковська, хочу довести, що питання освітньої галузі в моїй майже п’ятирічній роботі у Верховній Раді були й завжди будуть на першому місці. Наочним прикладом того є те, що в нас на 38-му окрузі більше всіх капітально відремонтованих і реконструйованих шкіл, шкільних стадіонів, дитячих майданчиків, клубів, тощо.

А з цього року, сподіваюсь, ми впритул займемося доведенням до розуму занедбаного довгобуду 13-ї школи, корпус якої збудували й покинули ще 40 років тому. Я вже домігся цільового фінансування з обласного бюджету цього дуже потужного з фінансової та незручної з чиновницької точки зору проєкту», — зазначив народний депутат і побажав світлого майбутнього в процвітаючій Україні.

А яке ж свято без подарунків?! До кожної з кулебівських шкіл Вадим Григорович привіз солодкі подарунки, щоб, так би мовити, підсолодити прощання зі школою — особливі випускні торти, спечені на спецзамовлення кондитерами Новомосковського хлібозаводу № 11. А ще нардеп вручив відмінникам навчання іменні сертифікати на отримання грошової учнівської стипендії від Новомосковської міської ради. Зі свого боку, школярі подякували Вадиму Григоровичу та вручили подарунки, зроблені своїми руками.

Iван ПАВЛОВ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *