Олімпійський тиждень у Вільненському НВК

З метою розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму та формування в учнів фізичного й морального здоров’я з 4 по 12 вересня у Вільненському НВК проводився Олімпійський тиждень під гаслом «Рух заради здоров’я». Вже стало традицією розпочинати Олімпійський тиждень урочистою загальношкільною лінійкою «Олімпійський старт України».

Ведучі – учні 10 класу Олена Третяк та Вероніка Березкіна – ознайомили учнів НВК з планом заходів, розповіли цікавинки про олімпійські ігри, поділилися досягненнями закладу у спортивній сфері, запросивши до діалогу найкращих спортсменів НВК – учня 9 класу Олександра Барабошу та учня 5 класу Романа Рахманова.

В рамках Олімпійського тижня в нашій школі вчителями були проведені рухливі перерви «Рух заради здоров’я», веселі старти «У пошуках Олімпійського вогню», спортивна естафета «12 подвигів Геракла», козацький гарт «Ми – українці», конкурс «Знавці Олімпійських ігор». Невід’ємним атрибутом Олімпійського тижня в нашому закладі стало проведення олімпійського  уроку «Діти – олімпійська надія України». До проведення олімпійського тижня долучилися й вихователі групи дошкільного відділення. Для малюків цікаво та насичено пройшли спортивні змагання «Ми – малята-здоров’ята». Особливо активними були: Давид Савченко, Софія Руденок, Кароліна Дарадуда. Протягом тижня на всіх бажаючих чекала бібліотечна полиця «Чарівний світ олімпізму кличе тебе», щоб діти змогли поглибити знання про розвиток олімпійського руху в Україні.

Також учні змагалися за звання чемпіона з турніру з шахів, брали участь у змаганнях з гирі серед юнаків 9-11 класу, в турнірі з настільного тенісу (8-11 клас). У змаганнях з футболу під час дружнього матчу «Нас об’єднав футбольний м’яч» кращою було визнано команду учнів 8 класу. Гарні результати з футболу показали Олександр Літвін, Сергій Муляр, Олександр Барабоша, Сергій Мачіхін.

Систематичне проведення щоденної ранкової зарядки в НВК – результат того, що вільненські вихованці в майбутньому – справжні підкорювачі спортивних звершень.

Після уроків учні збиралися на спортивному майданчику, де проходили змагання між учнями 11-х класів та вчителями. Там відбувалася справжня запекла боротьба: біг по купинах, біг із перешкодами, дартс, «мисливці та зайці», а на завершення творчий конкурс – малюнок на спортивну тематику. У рівній боротьбі перемогла дружба.

Олімпійський тиждень був насиченим, цікавим і змістовним, вихованці з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.

Ми ще раз побачили, що в нашому НВК ростуть сильні, спритні й сміливі діти. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і поза їхніми межами.

Директор КЗ «Вільненський НВК «Школа – дошкільний заклад» Інна БОЙКО

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *