Ольга Фреймут презентувала дитячу книгу у ДніпроОДА

Відома українська телеведуча Ольга Фреймут у Дніпропетровській облдержадміністрації презентувала свою дитячу книгу та провела автограф-сесію. Поспілкуватись із зіркою прийшли понад тисячу шанувальників. Про це повідомив офіційний сайт ДніпроОДА.

«Ми зруйнували стереотип про сіру та непривітну «чиновницьку» адмінбудівлю. Традицією в ОДА вже стали творчі зустрічі мешканців області з відомими співаками, акторами, письменниками, блогерами, журналістами. Цього разу до нас завітала відома телеведуча Ольга Фреймут – вона презентувала свою дитячу книгу», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

Ольга Фреймут – відома українська телеведуча та журналістка, мама трьох дітей. Її книга «КажанЖан» – про взаємовідносини дітей та батьків.

«Ця книга – мій давній задум. Вона про вічні цінності, про виховання. Дуже важливо правильно сприймати свою дитину – як маленького дорослого, як особистість, – сказала авторка книги, телеведуча Ольга Фреймут. – Батькам необхідно давати дітям можливість йти до своїх цілей, як зробив герой моєї книжки кажан Жан». 

На творчу зустріч з Ольгою Фреймут до ДніпроОДА завітали юні читачі з усієї області. Запросили і дітей-сиріт та вихованців дитячих будинків сімейного типу.

«Я вже встиг побачити ілюстрації, вони мені сподобались. Тепер цікаво прочитати книгу», – поділився 7-річний Максим Южека.

«Книжка мені дуже сподобалась! Герої такі милі! І зовсім не страшні. Можна читати маленьким дітям!», – зазначила 10-річна Настя Романенко.   

Гостей в адмінбудівлі приймали тепло – кожній малечі подарували книгу та пригостили смаколиками.

«Я прийшов з дружиною та 1,5-річним сином. Ще у нас є донька. Всією родиною любимо читати. Обладміністрація – це офіційна, серйозна установа, але сьогодні тут справді сімейна атмосфера! Дуже багато приємних емоцій», – поділився дніпрянин Максим Апохайло. 

Тисячна зала ледь вмістила всіх охочих поспілкуватись з Ольгою Фреймут. Всі бажаючі поставили авторці запитання, зробили спільне фото і отримали автограф.

«Саме дитячу книгу в ОДА презентують вперше. Творча зустріч переросла у справжнє сімейне, тепле свято!», – розповіла радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ольга Горб.  

Автограф-сесія тривала протягом трьох годин. На презентацію завітали понад тисячу людей з усієї Дніпропетровщини.

 

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *