ОДА рекомендує: Навчайся! Накопичуй! Заробляй!

Тиждень, присвячений грошам і фінансовій грамотності, щорічно проходить в більш ніж 150 країнах світу. Уже традиційно до нього приєднується й Україна. Педагогів, волонтерів і підприємців Дніпропетровщини закликають приєднатися і надихнути молодь дізнатися більше про фінанси. Про це повідомляють в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Вже вшосте в Україні проходить всесвітній тиждень грошей. Це сім днів активної популяризації фінансової грамотності, що надихають молодь дізнатися більше про те, як заробляти, економити і витрачати кошти, створювати та вести власний бізнес», – розповіли в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації.

Організатори пропонують у формі пізнавальних лекцій, воркшопів, ігор або дебатів розповідати школярам і студентам про гроші. А ще – підготувати екскурсії до банків, плакати та відеоролики.

Провести такі заходи закликають волонтерів, громадських діячів, викладачів шкіл і вишів, працівників фін. установ і комерційних підприємств.

«Тиждень грошей» для школярів стартує 14-го березня, для студентів – 25-го березня.

Прес-служба ДніпроОДА

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *