• корисні огірки

Огірок на всі випадки життя

Кожний овоч по-своєму корисний – це відомо. А ось в огірка є й зовсім унікальні властивості, про які ви, закладаємося, навіть не здогадувалися.

Наприклад, якщо вам набридло витирати запітніле дзеркало у ванній після прийняття душу, то ще до водних процедур протріть дзеркало кружечком огірка. Будете здивовані, але дзеркало не запітніє.

Зелений молодець відмінно очищає взуття. Воно заблищить як нове. Крім того, огірок володіє водостійким ефектом, отже в разі дощу ноги не змокнуть.

Якщо кружечки огірка покласти в алюмінієвий посуд і поставити в місці скупчення шкідливих комах, вони підуть. Справа в тому, що з’єднання огірка з алюмінієм викликає хімічну реакцію, в результаті якої постає не чутний людині, але абсолютно нестерпний для комах запах.

Часто у другій половині дня ми відчуваємо втому та намагаємося позбутися її за допомогою кофеїновмісних напоїв. Не допоможе. Краще з’їжте огірок. Він містить як раз те, що потрібно для відновлення сил: вітамін В та вуглеводи.

З тієї ж причини радимо з’їдати огірок любителям перехопити перед сном. Цей овоч ще в давні часи виручав мандрівників, мисливців і коробейників, яким була потрібна повноцінна їжа на швидку руку.

Під рукою немає спеціального масла, щоб змастити рипучі двері чи колесо – змастіть огірком. Ефект буде такий самий.

Огірок – чудовий заспокійливий засіб. Якщо ви хвилюєтеся, поріжте огірок кружечками, залийте їх окропом і подихайте над парою.

Огірок не тільки добре відомий косметичний засіб. Якщо півхвилинки пожувати часточку огірка, то зникне неприємний запах з рота.

Часточками огірка добре очищати крани та газову плиту.

І зовсім вже неймовірно, але огірок здатний виправити ваші помилки в написанні. Шкуркою огірка ви можете стерти написане ручкою та навіть фломастером. Так то!

Ганна ЛИСЕНКО

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *