Оголошено конкурс історичних короткометражок

Жителів Дніпропетровщини запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття». Для цього треба зняти власний фільм про будь-які історичні події. Досвід не важливий, допускаються аматорські стрічки. Про це повідомили в департаменті освіти і науки ДніпроОДА.

Учасниками конкурсу можуть стати учні старших класів, студенти, вчителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки. Журі розглядатиме як індивідуальні, так і групові проекти. Загальна тематика картин – історичні події, але донести інформацію можна в будь-якому вигляді. Хтось робить це за допомогою пластилінової анімації, хтось малює сюжет, а хтось записує інтерв’ю зі свідками та додає архівне відео.

Конкурсні роботи та анкету учасника необхідно надіслати на адресу vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net до 1 грудня.

Вимоги:

  • До участі приймається відео в форматі avi;
  • Тривалість фільму – не більше 8 хвилин;
  • На початку стрічки – назва та автори;
  • Авторський текст – українська;
  • Якщо для фільму користувалися не своїми відеоматеріалами, – вкажіть автора.

Переможця визначать уже наприкінці січня 2018. Він отримає грошову премію від організаторів – Міжнародного благодійного фонду національної пам’яті України, Київського міського будинку вчителя, Інституту історії України НАН України, Кабінету Міністрів України, Спілки письменників України.

Прес-служба Дніпропетровської ОДА

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *