• ялинки

Оглядова екскурсія Спаським розплідником

Загальна площа розплідника складає трохи менше 30 га. Він є одним із п’яти нині існуючих розплідників на Дніпропетровщині та входить до нечисленної когорти унікальних українських декоративних розплідників повного циклу.

Розплідник займається вирощуванням і продажем якісного посадкового матеріалу: хвойних рослин, квітів-однорічників, листяних декоративних кущів і дерев.

Цикл виробництва від 7 до 10 років – від живця з власного маточника Спаського розплідника до дорослої рослини будь-яких розмірів і форм. Це гарантує саджанцям повну адаптацію до нашого складного за кліматичними і ґрунтовими показниками регіону, а також відповідну приживлюваність.

Вражає також асортимент Спаського розплідника, що складається з понад 100 видів ялівців, 40 видів туй і не менше 180 видів листяних дерев і чагарників. У тому числі, професійно вирощувані великі партії квітів-однорічників для озеленення масштабних муніципальних і приватних об’єктів і «фішка» розплідника – жива колекція екзотичних пряних трав, декоративного винограду та ліан під назвою «Пряний сад на підвіконні».

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *