Овоч для курців

Ще минулого тижня середня вартість баклажана була на рівні 5-7 грн за кілограм, а солодкого перцю – 10-13 грн/кг. Вже цього тижня ціна на баклажани досягла позначки 10 -11,5 грн/кг, а перцю – 12-18 грн/кг. Тобто ці овочі подорожчали на 75% і на 55%, відповідно. Отже якщо ви не встигли повною мірою заготовити консервацію, в якій використовуються ці дари осені, покваптеся, поки їх вартість не стала ще вище. А я розповім вам, що корисного ви з цього витягнете.

Баклажан. Цей овоч у дуже великій кількості містить грубе волокно, яке, не переварюючись, виводиться з організму, забираючи з собою токсини й непотрібні шлаки. Завдяки наявності калію баклажан корисний особам похилого віку та всім, хто має проблеми з серцево-судинною системою. Продукт сприяє зниженню рівня «поганого» холестерину, бере участь у нормалізації водно-сольового балансу організму. Вживання баклажанів рекомендовано при подагрі, артритах і атеросклерозі.

Однак баклажан з обережністю потрібно вживати людям із проблемами шлунково-кишкового тракту, груба клітковина може привести до загострення хронічних захворювань, таких як гастрит і виразки.

Солодкий перець. За своїм унікальним властивостям він прирівнюється до моркви, і так само відомий своєю користю для зростання та зміцнення нігтьових пластин і волосся, впливає на наш зір і регенерацію шкіри.

Цей овоч добре постійно вживати при болях у суглобах і при підвищеному холестерин, а також для профілактики атеросклерозу і тромбозу. Солодкий перець рекомендується включати в раціон людей, які страждають шкірними дерматитами, цукровим діабетом, у яких безсоння або постійні стреси, хто жаліється на неуважність і погану пам’ять.

А ще вживати цей овоч раджу курцям: він очищає від токсинів легені та усуває їхні патологічні зміни.

Даша ДАЧНИЦЯ

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *