• на_окрузі

Об’єкт, на який чекали

В Новомосковську завершили реконструювати школу №8. Вже з майбутнього навчального року в оновлені комфортні класи підуть понад 200 учнів. Втілила проект у життя команда Валентина Резніченка.

«Реконструювати новомосковську школу №8 вирішила місцева громада. Проект профінансували з обласного бюджету. Тут навчатимуться понад 200 дітей. Всього цьогоріч на Дніпропетровщині відремонтуємо 25 шкіл», – розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

Будівлю восьмої школи побудовано ще на початку минулого століття, приміщення були в аварійному стані. Роботи з реконструкції почалися влітку 2016-го року: відремонтували дах, перепланували деякі класи, поклали нову підлогу, відремонтували систему вентиляції. Зараз роботи повністю завершені.

«Своєю роботою ми задоволені. Зробили максимально все, щоб діти могли вчитися комфортно та із задоволенням», – сказав керівник підрядної організації Павло Демешко.

Школа запрацює вже цієї осені. Тут навчатимуться вихованці ліцею «Самара».

«До школи підключено основні комунікації, проблем із цим немає. Приміщення відремонтували повністю «під ключ». До першого вересня завеземо в харчоблок меблі. Упевнений, що дітям і викладачам буде комфортно», – зазначив представник відділу освіти м. Новомосковськ Михайло Гладус.

Нагадаємо, що за тиждень до завершення робіт школу №8 відвідав народний депутат Вадим Нестеренко, про що ми повідомляли в попередньому номері газети.

За інформацією прес-служби ОДА

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *