«Об’єднані першовересневим дзвоником»

1 вересня – День знань – особливе свято у КЗ «Вільненський НВК – «Школа- дошкільний заклад» – завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання й кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвоника!

22 першокласника переступили цьогоріч поріг навчального закладу. Радісно і привітно їх зустрічали всі присутні. Хвилювались не лише дітлахи, але і вчителі, батьки, гості.

В цей день від всієї душі прийшли привітати педагогічний та учнівський колективи і батьківську громадськість шановні гості – депутат обласної ради Анатолій Білик, голова сільської ради, справжній господар села Дмитро Кравченко, заступник директора СТОВ АФ «Вільне 2002» Олена Бронза, голова ради ветеранів Іван Хмара, голова піклувальної ради Тетяна Хмара.

Їхні щирі привітання з нагоди свята знайшли теплий відгук у серці кожного. На перший урок до старшокласників завітали Анатолій Білик, Дмитро Кравченко, Іван Хмара, які поділилися спогадами про своїх вчителів, наставників, про свій життєвий шлях. Розмова була щирою та душевною. Старшокласники ставили запитання, а гості давали поради й настанови молодому поколінню. Спілкуванням залишилися задоволені всі. Прощалися з надією на майбутні зустрічі.

Директор НВК Інна БОЙКО

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *