Облстат повідомляє: субсидії втрачають популярність?

У вересні 2018 року субсидіями скористалися майже 120 тисяч мешканців Дніпропетровщини. Середній розмір субсидії на одну родину склав 155,9 грн. Такі дані наводить Обласне управління статистики. Загалом за дев’ять місяців цього року по субсидію за послуги ЖКГ звернулось утричі менше родин, ніж за аналогічний період 2017-го року. Це пов’язано з новими правилами нарахування житлово-комунальних компенсацій, які від травня стали більш жорсткими.

Переважно субсидію в держави просять мешканці міст регіону, у сільській місцевості мешкає лише 10 % від усіх заявників. З початку року сума субсидій призначених населенню склала майже 51 млн грн — у 4,7 рази менше відповідного минулорічного показника.

Водночас, разову субсидію на придбання скрапленого газу та побутового палива частіше отримують мешканці сіл: вісім тисяч проти трьох із половиною в містах. Сума «газової» субсидії на одне домогосподарство складає 3,1 тис. грн. Загалом із початку року на неї витрачено майже 34,5 мл.грн (торік — трохи більше 28 млн грн).

Денис МАКАРОВ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *