Ніч чудес та кохання

Одне з найбільш таємничих і магічних свят, що дісталося нам від наших предків, новомосковці святкували в ніч з 6-го на 7-е липня. Святкування проходило на літній терасі біля міського Будинку культури ім. Олеся Гончара.

З давніх-давен Івана Купала був одним із головних свят наших предків. Час минув, змінився світогляд, але традиції священної ночі живі досі. Вже не перший рік поспіль традиційне свято Івана Купала стає чи не найпопулярнішим серед місцевих жителів, адже на масове гуляння збирається чимала частка новомосковців, які з задоволенням поринають у чари Купальської ночі.

Цьогорічне свято було організоване управлінням культури, молоді, національностей і релігій, Новомосковським міським Будинком культури ім. Олеся Гончара, та проходило за підтримки Новомосковської міської ради, «Самарь-медіа» та «Полезная газета Новомосковска». Запрошеним почесним гостем свята був народний депутат України Вадим Нестеренко, який із щирими словами звернувся до жителів Новомосковська.

«Доброго дня, шановні новомосковці! Сьогодні вся наша країна зустрічає одне з найулюбленіших та наймістичніших літніх свят – Івана Купала. З давніх-давен Івана Купала святкується у найкоротшу ніч і в найдовший день. Те, що ми сьогодні з вами дотримуємося обрядів та звичаїв купальської ночі, свідчить про те, що ми віддаємо шану нашим предкам та шануємо їхній світогляд, звичаї та традиції. Від щирого серця вітаю Вас зі святом. Хай магічний купальський вогонь надасть Вам сили духу в починаннях добрих справ. Нехай принесе успіх, удачу, наповнить теплом, затишком та достатком Ваші оселі, вбереже їх від зла та біди, очистить від негараздів, хвороб, подарує здоров’я та красу, а відшукана чарівна квітка папороті ощасливить молодих палким коханням», – сказав народный депутат.

«Полезная газета»

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *