«Ніхто, крім нас!» – це наш девіз

17-го січня 2019-го року за ініціативи Новомосковського міськрайонного центру зайнятості провели День відкритих дверей та ярмарок вакансій у Новомосковському об’єднаному міському територіальному центрі комплектування.

З метою орієнтації безробітних громадян на військову службу за контрактом до заходу були залучені: військова частина А-1126, військова частина А-1035, військова частина А-1964, військова частина А-1214, військова частина А-1302 та центральне відділення комплектування іміджево-видавничого центру Національної гвардії України.

Захід розпочав Директор Новомосковського міськрайонного центру зайнятості Сергій Кадевич. Він поінформував присутніх про стан ринку праці у м. Новомосковську та Новомосковському районі та акцентував увагу присутніх на тому, що одним з пріоритетних видів працевлаштування є проходження військової служби за контрактом.

Представники військових частин ознайомили учасників ярмарку вакансій з перевагами військової служби, з вимогами щодо відбору громадян на військової службу за контрактом, порядок її проходження та перспективи.

«З січня 2019 року значно підвищився розмір окладу військовослужбовців, введено систему харчування з використанням каталогу та повне речове забезпечення», – зазначив представник військової частини А-1126.

«Військова служба – це не лише заробітна плата, повинно бути покликання та бажання служити в рядах Збройних Сил України. «Ніхто, крім нас!» – це наш девіз», – наголосив представник військової частини А-1035.

Безробітні дізналися, що найбільш затребуваними є професії: водій автотранспортних засобів, стрілець, водій-електрик, електрик-дизеліст, машиніст екскаватора, кухар.

Наприкінці заходу всі зацікавлені в зарахуванні на військову службу за контрактом мали можливість отримати відповіді на свої запитання та оформити письмову згоду на проходження військової служби за контрактом.

Адміністрація Новомосковського міськрайонного центру зайнятості

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *