Номер 146

Восени в політиків починається загострення відчуття відповідальності й державного мислення. Це ніби як сезонний грип. Після спекотного відпускного літа хочеться сіяти добре й вічне, ведучи за собою народ до неминучого світлого майбутнього.

Високу планку післявідпусткових дискусій про все хороше задав особисто Петро Олексійович. На відкритті відремонтованої сільської школи на Львівщині Порошенко заявив, як рубонув, мовляв, в Україні за останні три роки «…вже проведено 144 реформи». Про результати реформ наш Гарант не уточнив, але їхньою кількістю відразу поставив на місце всіх своїх опонентів. Філософія китайських маршалів – задавимо якщо вже не якістю, то кількістю!

І прем’єр-міністр Гройсман на льоту спіймав думку президента, відразу пообіцявши 146-у реформу: «Ми розраховуємо, що ця пенсійна реформа буде прийнята парламентом вже у вересні», – пообіцяв голова уряду. А де 145-а реформа? – запитаєте ви. Відповім. Гройсман навів реформаторський порядок із зарплатами в Генпрокуратурі. До вчорашнього дня Генпрокурор Луценко мав зарплату в 59 тисяч гривень, а підлеглі йому слідчі – «важняки» й начальники департаментів ГПУ – по 3,4-3,6 тисяч гривень. Тепер справедливість восторжествувала. Луценку залишили оклад в 37 тисяч, а слідчому підняли аж до 7 тисяч. Щоправда, керівництво генпрокуратури щоб підсолодити собі урядову пігулку, взяли й закупили для ГПУ скромні службові автомобілі: 2 чорних Toyota Land Cruiser 150 Prado 2.8 Comfort по 1 мільйону 280 тисяч гривень за кожен, і 15 чорних Toyota Corolla 6 CVT Style за зовсім скромною ціною – 619 тисяч гривень за авто.

На завершення свого виступу на Львівщині Президент жорстко наголосив: «Ми повинні бути демократичною, вільною, а головне успішною країною». Як із цим не погодитися? Для якоїсь дуже певної кількості українців ці цілі вже практично навіть досягнуті. Вони – за демократію, вони – на свободі, й вони ж успішно можуть витратити на красиві чорні авто декілька мільйонів. На решту ж чекає не менш успішна й демократична реформа № 146.

Ваш Мартин КАПУСТА

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *