Нові родзинки Дня знань у Вільненському НВК

Швидко промайнуло літечко, і знову шкільне подвір’я Вільненського НВК заполонила щаслива та галаслива дітвора, різнобарв’я вишиванок та квітів, море посмішок та приємних хвилювань у традиційне свято – День знань. 26 першокласників, маленьких паростків нової української школи, влилося до родини закладу.

Позитивні емоції переповнювали найменших здобувачів освіти, адже для них це свято надзвичайне! Цього дня вони вперше сіли за нові світлі парти, про які завчасно потурбувався районний відділ освіти під керівництвом Олени Щербакової. Дітлахи милувалися чудовою класною кімнатою, побували на своєму першому уроці, розпочали цікаву подорож до Країни знань у новій українській школі.

Також традиційно постійні помічники НВК – депутат обласної ради Анатолій Білик, голова Вільненської сільської ради Дмитро Кравченко, засновник СТОВ АФ «Вільне-2002» Віктор Олійник, батьківська громадськість закладу, випускник школи, майстер спорту, призер чемпіонату України з дзюдо, учасник бойових дій Максим Тарасенко турбуються про комфортність, домашній затишок та теплу атмосферу для якісного освітнього процесу. Завдяки їх зусиллям шкільне подвір’я сяє новим покриттям, придбано нові комп’ютери, сучасний плазмовий телевізор для першокласників, спортивний інвентар.

Новий навчальний рік – час відкриття нової, осяйної та часто нелегкої дороги, дороги до знань, до нових звершень – розпочато! Попереду – наполеглива праця, надійні кроки у Світ знань!

Директор НВК Інна БОЙКО

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *