Нові копи нової громади

У Вербуватівці відбулося відкриття поліцейської станції Юр’ївського відділення поліції Павлоградського відділу поліції ГУНП України в Дніпропетровській області.

Поліцейська станція обслуговуватиме територію десяти сіл, які входять до Варварівської об’єднаної територіальної громади. Старшим дільничним офіцером, який обслуговуватиме територію Варварівської сільської об’єднаної територіальної громади, буде капітан поліції Олександр Черниш.

В даному заході взяли участь голова Юр’ївської районної державної адміністрації Вадим Золотопуп, голова Юр’ївської районної ради Олександр Буряк, голова Варварівської об’єднаної територіальної громади Вiктор Чепурний, голова ФГ «Зоря» Володимир Зоренко, начальник Юр’ївського відділення поліції, підполковник поліції Дмитро Вовк.

Начальник Юр’ївського відділення поліції Дмитро Вовк повідомив, що найближчим часом буде сформовано групу швидкого реагування, яка цілодобово виїжджатиме за повідомленнями та зверненнями громадян. Також на поліцейській станції здійснюватиметься онлайн-спостереження за допомогою відеокамер, розташованих на території села Вербуватівка.

Завдяки підтримці голови Варварівської об’єднаної територіальної громади Вiктора Чепурного та голови ФГ «Зоря» Володимира Зоренка було виділено окреме приміщення для працівників станції та надано службово-технічне обладнання для належного функціонування поліцейської станції.

Діяльність станції у селах дасть можливість ефективніше реагувати на звернення громадян. Правоохоронці забезпечуватимуть громадський порядок і виїжджатимуть на місце скоєння злочину. Чим ближче поліція до людей, тим безпечніше на території обслуговування.

Прес-служба Юр’ївської райдержадміністрації

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *