Новонароджений і дуже небезпечний

Вважається, що чим молодше м’ясо, тим воно смачніше й корисніше. Фахівці в галузі тваринництва стверджують: такий делікатес як м’ясо молочного теляти дуже небезпечний для людського організму. А тому не рекомендують забивати на продаж телят до 14-денного віку.

– Справа в тому, що в організмі новонародженого теляти – велика кількість води, насиченої меконієвими токсинами (меконій – первородний кал теляти), – пояснює експерт-консультант із ветеринарної медицини Асоціації тваринників України Олександр Метинський. – Теля 9 місяців перебувало в утробі матері, і продукти його життєдіяльності (меконій) потрапляли до навколоплідної рідини. І ця вода у великій кількості присутня в тканинах новонародженого. Вона поступово виводиться з його організму, але повністю вийде не раніше ніж за 14 днів після народження. Крім того, в перші тижні життя у теляти дуже слабо розвинені бар’єрні функції, які відповідають за детоксикацію організму. Тобто, токсини не виводяться як слід і присутні в м’ясі новонародженого до 14-го, а іноді й до 21-го дня життя.

До того ж, досить бідне на білок м’ясо двотижневого теляти не містить жодних корисних компонентів: ані біологічно активних речовин, ані ферментів, ані вітамінів. Тобто, те, заради чого ми купуємо м’ясо, в надто молодій телятині відсутнє, – підсумовує експерт-консультант.

Ганна ЛИСЕНКО

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *