• в числі перших

Новомосковщина дає відсіч корупції

Район – у трійці лідерів по роботі в Prozorro

На Дніпропетровщині впроваджено рейтинг райдержадміністрацій по роботі в Prozorro. Як повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, лідерами останнього року стали Новомосковський, Нікопольський та Межівський райони.

«Дніпропетровська облдержадміністрація – лідер у сфері електронних держзакупівель. За рік маємо близько 19 тисяч торгів та понад 130 мільйонів гривень економії. Високих показників по роботі в Prozorro вимагаємо й від райдержадміністрацій. Для контролю їхньої роботи впровадили рейтинг. За підсумками року найкращі результати маємо в Новомосковському, Нікопольському та Межівському районах», – розповів Валентин Резніченко.

За рік у Новомосковській, Нікопольській та Межівській райдержадміністраціях проведено 830 закупівель майже на 36 млн гривень.

Останні позиції у рейтингу посіли Широківська, Апостолівська та Васильківська райдержадміністрації. За рік ними проведено 254 закупівлі на суму 8 млн гривень.

Загалом з початку дії системи Prozorro на Дніпропетровщині зареєстровано близько 30 тисяч торгів, планова економія складає майже 240 мільйонів гривень.

Віталій ШИЛОВ

Висока оцінка

Нардеп Вадим Нестеренко подякував керівництву району:

«Керівництво Дніпропетровської ОДА підбило підсумки минулого року та заявило, що Новомосковська райдержадміністрація вийшла в лідери серед усіх районів області щодо економії бюджетних коштів через закупівлі товарів і послуг у системі електронних торгів Prozorro, – сказав народний депутат. – Ця система введена в Україні як європейський інструмент для боротьби з корупцією та зловживаннями при роботі з бюджетом. Prozorro дозволяє істотно економити бюджетні гроші.

Мені б хотілося подякувати всім у новомосковській районній владі, хто працює та втілює в життя нову сучасну систему роботи з бюджетними грошима. Це найкраща ваша відповідь усім тим критиканам, які розносять масу дурних пліток про непрофесіоналізм або неефективність нової районної влади. Власне кажучи, ми знаємо всіх їх поіменно – вони жили та працювали у старій системі, тому на дух не переносять нові чесні та прозорі методи роботи. Судячи з усього, для такого роду людей впровадження нової антикорупційної системи є загрозою.

Підкреслю, що мене особливо тішить така висока оцінка роботи Новомосковської районної влади ще й тому, що минулого року в районі було виконано величезний обсяг робіт із ремонтів та благоустрою інфраструктурних об’єктів, який раніше ніхто ніколи не робив. А значить, закупівлі товарів і послуг через систему Prozorro принесли районному бюджету суттєву економію коштів.

Хочу побажати керівництву Новомосковського району і в подальшому утримувати такі міцні лідерські позиції в цій важливій справі».

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *