Про це розповів на своїй сторінці у фейсбук міський голова Дніпра Борис Філатов.

«Так, він самий довгий в Україні серед тих, що над водою. Так, його не ремонтували 50 років. Так, деформаційні шви потрібно, згідно норм, міняти кожні 15 років, а цього ніхто не робив з 1966 року. Так, він міг обвалитися… В це важко повірити, але мости іноді падають. Разом з людьми т а автівками. Навіть в таких благополучних країнах, як Італія, США та Португалія. Наприклад, минулого року в Генуї, в 2007 році в Мінеаполісі, а в 2001 – в Кастело-де-Пайва. Так, я нікого не збираюся цим лякати. Так, нам ніхто не дасть ні копійки і ми зробимо його за рахунок Міста», йдеться, зокрема, в дописі міського голови обласного центру.

В інформації міський голова Дніпра також зазначив, що згідно проекту, міст потрібно ремонтувати 24 місяці. Та буде великою незручністю закрити на 2 роки таку важливу магістраль.

Тож, на двомісячний період ремонту, мешканцям міста Новомосковська потрібно визначати альтернативні шляхи до обласного центру та прилаштуватися до тимчасових незручностей.

Додамо, за інформацією інтернет-видання РОLІТЕКА, в ході візиту президента України Володимира Зеленського в Дніпро, він і мер міста Борис Філатов уклали парі щодо ремонту мосту. Зеленський зобов’язав міського голову відремонтувати Новий міст до Дня Дніпра – 14 вересня, або – піти у відставку.