Новомосковці зустрінуть Новий рік на оновленій площі

Завершується реконструкція малої частини площі Героїв – від вул. Гетьманської до меморіалу «Вічна слава». За запевненням будівельників, вже близький той час, коли можна буде прогулятися оновленою площею.

Вже прокладено всі комунікації, розпочато встановлення і підключення освітлення. Монтується автоматичний полив. На алеї завершується укладання орнаменту з тротуарної плитки.

З 86, передбачених проектом, вже висаджено понад 50 блакитних ялин. Кожна з посаджених ялинок висотою від двох до п’яти метрів. Це молоді, здорові та зміцнілі рослини. Самі ж дерева доставляють до місця висадки автокранами з необхідною для рослини технологічною грудкою землі (на фото). Зелені деревця опускають у підготовлені посадочні ями, відстань між якими не менше трьох метрів, із дренажним шаром на дні.

Як і передбачено проектом, центральна алея не розділялася на дві частини, як це було раніше, а зроблена цільною та широкою. Спеціально для проведення масових заходів та зручного проходження до Вічного вогню.

За твердженням Дениса Островського, гендиректора компанії-підрядника СК «Будінвест», реконструкція обох частин площі виконується в термін, згідно складеного графіка. І по секрету додав, що до кінця 2017 року планується відкрити малу частину площі Героїв.

Що ж стосується справ щодо другої, більшої частини площі – від вул. Гетьманської до вул. Паланочної – то найбільш проблематичним місцем там виявилася заміна прокладеної під площею підземної міської каналізації. Але все зроблено до настання холодів. На сьогодні дві майбутні алеї площі вже забетоновані. Ведуться роботи з укладання електрокабелів і формування клумб. Вирито котлован під майбутній фонтан загальною площею понад 500 кв. м.

На обох ділянках площі передбачена система відеоспостереження. На даний момент ведуться роботи з установки відеокамер і підключення їх до єдиної системи.

Андрій РОМАНОВ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *