Новомосковцям запропоновано долучитися до обговорення на тему розвитку міста

Останнім часом Новомосковськ, завдяки вольовому рішенню міської влади, розпочав своє перевтілення на сучасне цивілізоване місто – реконструюються центральна площа та стародавній козацький собор, вулиці, на яких десятиліттями не було освітлення, отримали його, почали ремонтуватися дворові проїзди та пішохідні тротуари, тощо.

 

На часі реконструкція частини вулиці Паланочної, зокрема її прибережної зони.

Проект поки що не має технічних деталей, але ці особливості запропонували обговорити з мешканцями міста, аби почути їхні думки стосовно майбутнього вигляду міської набережної.

Враховуючи очікуваний громадський резонанс, який беззаперечно супроводжуватиме реконструкцію, очевидним стало те, що треба максимально врахувати думки містян.

Саме з такою преамбулою 1 листопада в Новомосковській міській раді відбулася прес-конференція голови фракції ПП «Опозиційний блок» у міськраді Олексія Фрейдіна з обговорення «Програми розвитку Новомосковська: давайте обговоримо», участь у якій взяли представники міських ЗМІ, громадських організацій та активісти.

Розказавши про плани влади щодо самого факту реконструкції, депутат Фрейдін запропонував присутнім створити громадську раду з числа активних мешканців міста, які б під час обговорення визначили основні особливості реконструкції та стали б контролерами від громадськості якості та термінів виконання проекту.

Також було запропоновано дискусійний майданчик, на який усі бажаючі матимуть можливість надсилати свої пропозиції. Ним став інформаційний портал «Полезная газета Новомосковска».

На думку Олексія Фрейдіна, треба надати можливість участі в обговоренні реконструкції всім активним і небайдужим мешканцям міста, зібрати, систематизувати, і найцікавіші ідеї винести на обговорення у виконком.

За словами депутата, є бажання додати у проект реконструкції набережної зону відпочинку «Острів». Він міг би стати «Центром спорту та відпочинку» з велосипедними доріжками, тренажерами, дитячими гральними майданчиками та іншими атрибутами для масового відпочинку містян.

Під час обговорення Олексій Фрейдін відповів на деякі запитання від присутніх. Так він розповів, що фінансувати реконструкцію буде не місцевий бюджет, а Фонд регіонального розвитку. Сума проекту залежатиме від його обсягу.

Андрій АЛЕКСАНДРОВИЧ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *