Новомосковськ відсвяткував День фізичної культури та спорту

9 вересня вся Україна відзначала щорічний День фізичної культури і спорту. Новомосковськ також не залишився осторонь і приєднався до традиційного святкування цього дня. Сьогодні, 8 вересня, за підтримки народного депутата України Вадима Григоровича Нестеренко традиційні культурно-спортивні заходи проходили на міському стадіоні «Металург», повідомляє “Полезная Газета“.
Вже стало доброю традицією на початку вересня відзначати свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту – День фізичної культури і спорту. Це свято встановлено в Україні Указом Президента України «Про День фізичної культури і спорту» від 29 червня 1994 року. І сьогодні на стадіоні були присутні люди, для яких спорт став невід’ємною частиною життя. Багато хто з них вже досяг великих результатів, а для багатьох успіх і слава ще попереду.

Розпочалося культурно-спортивне свято з урочистої ходи спортсменів, тренерів, активістів, представників спортивних клубів, громадських організацій, підприємств та навчальних закладів нашого міста.

Попереду колони крокували видатні спортсмени нашого міста:

– МСМК з легкої атлетики, учасник олімпійських ігор у Лондоні – Бабарика Іван;

– МС з легкої атлетики, учасниця олімпійських ігор у Пекіні – Симонова Оксана;

Загалом в урочистій ході взяли участь 11 команд: КПНЗ «НКДЮСШ», ДЮСШ м. Новомосковська, ПАТ «ІНТЕРПАЙП НМТЗ», Новомосковський кооперативний коледж економіки та права ім. Литвиненка, Новомосковський металургійний коледж національної гірничої академії України, СПК «Русичі» з кіокушинкан карате, Шаховий клуб «Дебют», СК «Альбатрос» з акробатичного рок-н-ролу, СК змішаних єдиноборств ММА «Сікаріо», СК «Самурай» з кіокушинкан карате, СК «Байпас» з пауерліфтингу.

Загалом в спортивному середовищі нашого міста працює більше 80 осіб. У місті функціонує близько 32 видів спорту, працюють 7 клубів і зареєстровано 10 федерацій з видів спорту. Також в Новомосковську працюють дві дитячо-юнацькі спортивні школи в яких працюють 9 відділень з різних видів спорту, 24 людини тренерського складу і 725 дітей підвищують свою спортивну майстерність.

Теплі слова привітання всім спортсменам висловив народний депутат України Нестеренко Вадим Григорович. Він зазначив, що місто Новомосковськ, згідно зі статистикою, займає провідне місце в спортивних результатах всієї нашої країни.

Також до слів привітання приєднався виконуючий обов’язки міського голови, секретар Новомосковської міської ради Горошко Сергій Григорович.

Провідні спортсмени Новомосковщини – гордість не тільки нашого краю, а й усієї України, а їх високі досягнення – це слава і імідж нашого регіону. За роки незалежності нашої країни в сфері фізичної культури і спорту було безліч спортивних досягнень, серед яких і досягнення новомосковських спортсменів. Новомосковськ пишається такими людьми і з нагоди такого свята всі спортсмени та тренери нашого краю були нагороджені почесними грамотами та подарунками від Благодійного фонду Вадима Нестеренко «Твій Рідний Край».

Не забули в цей день і про наших дорогих ветеранів спорту, адже неможливо уявити фізичну культуру і спорт без них. Ветерани – це ті люди, які надихають молодь і своїм власним прикладом виховали не одне покоління спортсменів. Народний депутат Вадим Нестеренко, в цей день привітав ветеранів спорту, вручив їм цінні подарунки і довго розмовляв про їхні проблеми, і про те, як вони бачать розвиток спорту в Новомосковську.

Після офіційної частини з промовами та врученням подарунків, для всіх присутніх на святі була представлена чудова концертна програма з показовими виступами спортивних клубів та організацій міста. Розпочалося дійство з масового флешмобу у виконанні учнів навчальних закладів Новомосковська.

Також для всіх присутніх на святі виступали: зразковий хореографічний колектив сучасного танцю «Грація», зразковий дитячий вокальний колектив «Фантазія», Новомосковський кооперативний коледж економіки і права ім. Литвиненка, фітнес студія «JUSTINSANITY», команда фітнес клубу «Енерджі Фіт», СК «Олімп», СПК «Русичі».

Місто Новомосковськ відоме далеко за межами нашої країни, завдяки тим спортсменам, які примножують славу міста, демонструють високу спортивну майстерність, сильний характер і волю до перемоги. Тож, Шановні спортсмени, прийміть найщиріші вітання з нагоди свята. Великих успіхів Вам! Нових чемпіонських висот! Олімпійського здоров’я!

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *