• блискуча перемога

Новомосковські футболісти – перші в області

5 серпня в селі Піщанка Новомосковського району відбулися фінальні ігри сільських спортивних ігор – чемпіонату Дніпропетровської області з футболу серед збірних команд районів Дніпропетровщини.

У першому півфінальному матчі збірна Новомосковського району зустрілася зі збірною Покровського району та не залишила суперникам жодного шансу, вигравши з великим рахунком 5:0. М’ячі забили Віталій Деркач, Максим Нікітін, Владислав Чечиленко, Олександр Білий і один автогол покровчане забили в свої ворота.

У другому півфіналі збірна Верхньодніпровського району обіграла збірну Апостолівського району з рахунком 3:1.

Таким чином у фінальному поєдинку зійшлися збірні Новомосковського та Верхньодніпровського районів. Матч за третє місце не проводився. Командам Покровського та Апостолівського району вручили бронзові медалі.

У фіналі особливої боротьби не вийшло, оскільки новомосковські футболісти виявилися на голову сильнішими за своїх суперників, обігравши їх із рахунком 4:1. М’ячі забили Євген Воловий, Максим Нікітін, Владислав Чечиленко записав на свій рахунок дубль. Після 11-річної перерви збірна Новомосковського району завоювала звання чемпіона сільських спортивних ігор з футболу.

Іван ПАВЛОВ

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *