Новомосковський ліцей «Самара» приєднався до Всеукраїнської акції-флешмобу

Щороку 30 вересня в Україні День усиновлення, тому 28 вересня з нагоди відзначення цього дня на територіях закладів загальної середньої освіти Новомосковська відбулась Всеукраїнська акція–флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди». Про це повідомляє “Полезная газета“.

До такої акції приєднались і учні Новомосковського міського ліцею «Самара».

Учні 7-х класів ліцею «Самара» близько до серця сприйняли надії маленьких українців різного віку, які очікують на усиновлення, а також зрозуміли, яка величезна цінність – їх власна сім’я, дружна родина, рідні батьки. Учасники заходу, тримаючи у руках кольорові смайлики, зробили велике серце, всередині якого діти. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє адміністрація ліцею.

Загалом така акція спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. А також – подолання стереотипів та інформування вінничан про дітей різного віку, які виховуються в інтернатних закладах та очікують на усиновлення.

Нагадаємо, що у Новомосковську існує декілька дитячих будинків сімейного типу. Найвідомішим є дитячий будинок сімейного типу Лискіних, в якому всиновлювати дітей стало традицією та вже всиновлені діти, які виросли, відкрили свої дитячі будинки.

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *