Новомосковський аматорський хор ветеранів «Жива пам’ять» відсвяткував 16- річчя створення колективу

Із творчим повноліттям до Палацу культури «Металург» колектив прийшли привітати народний депутат України Вадим Нестеренко та в. о. міського голови, секретар Новомосковської міськради Сергій Горошко. Шановні гості теплими словами привітали колектив i залюбки послухали святкову програму. Разом з іменинниками зі сцени звучав і голос заслуженого артиста України Олександра Мірошниченко. Після закiнчення концертної програми народний депутат України Вадим Нестеренко вручив кожному учаснику хору приємні подарунки вiд благодiйного фонду «Твiй рiдний край».

Cправка «ТРК»

Хор ветеранів «Жива пам’ять» створений у 2002 році. Микола Михайлович Тєтєрін став першим і постійним керівником спiвочого колективу. Заслужено хор носить звання «народного», адже коли співають його учасниці, співає разом із ним усе місто. Хор постійний учасник святкових концертів, вітань у територіальному Центрі. Саме хором був започаткований цикл концертів «Пісня далека і близька», який щоквартально збирає шанувальників з усього міста. За роки існування хору не раз змінювався склад учасниць, але залишався бойовий дух та творчий потенціал, яким співачки заряджають глядачів та шанувальників.

Колектив хору бере участь у всіх заходах державного та міського значення: святкуванні Дня міста, мітингах, присвячених дню Перемоги та визволенню Новомосковська, творчих заходах, народних гуляннях.

Хор ветеранів — це жива пам’ять, спілкування поколінь, приклад для молоді, шлях до порозуміння, обмін досвідом. Задоволені слухачі насолоджуються піснями воєнних років, маючи можливість згадати щасливі роки молодості. До душі учасникам хору народні жартівливі пісні, адже весела пісня додає настрою і співакам, і глядачам. Та найулюбленіші — пісні про рідний край. Загалом, у репертуарі колективу понад 50 різноманiтних творів.

Микола ПIСНЕНКО

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *