Новий зал у подарунок музею

У вівторок, 28 листопада, в Новомосковському історико-краєзнавчому музеї ім. Петра Калнишевського пройшло урочисте відкриття оновленого залу періоду козацтва. Адже саме цей період на Присамар’ї є одним із найважливіших етапів розвитку нашого краю.

На відкриття завітали представники міської влади, працівники музею, краєзнавці нашого міста, працівники культури, громадськість і жителі міста Новомосковська. Експозиція, представлена в новому залі періоду козацтва, побудована з урахуванням останніх історичних досліджень і відкриттів, збагачена унікальними експонатами та архівними матеріалами.

На відкритті був присутній депутат Новомосковської міської ради, голова фракції ОБ Олексій Фрейдін, який надав музею фінансову підтримку для проведення ремонтних робіт. Олексій Валерійович привітав працівників із відкриттям чудового залу та нагадав присутнім про те, що всі ми повинні шанувати й пам’ятати свою історію.

Директор Новомосковського музею Костянтин Мешко подякував Олексію Фрейдіну за співпрацю та допомогу у проведенні ремонтних робіт. Після чого провів невелику екскурсію, розповідаючи про історію нашого краю, експонати й архівні матеріали, представлені в оновленому залі.

Також зі словами подяки і прекрасними привітаннями на заході виступив виконуючий обов’язки міського голови, секретар Новомосковської міської ради Сергій Горошко.

Після теплих привітань грамотами та подяками Виконуючого комітету Новомосковської міської ради за вагомий внесок у розвиток Новомосковського історико-краєзнавчого музею ім. Петра Калнишевського, підтримку музейних проектів, за небайдуже ставлення до історії та культури міста і активну громадянську позицію були нагороджені всі ті, хто доклав чимало зусиль до реставрації оновленого залу.

По завершенню заходу до уваги присутніх були представлені декілька музичних композицій у виконанні козацького хору «Самарська слобода» і народного ансамблю бандуристок «Сарма».

Аліна ЯЦЕНКО

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *