Ним пишається Перещепине

Раніше про таких молодих, освічених, цілеспрямованих і патріотичних людей говорили, що вони – продукт майбутнього. Зараз же – вони є надією нинішньої України.

У кожному місті, мiстечку, громаді та селі України найголовніший скарб – це люди, які в них живуть. Але як сьогоднi спонукати людей, а особливо молодь, до розвитку та навчання? Чи можливо зробити так, щоб молодi та активні люди залишалися в країні, на рідній землі та працювали над її розквiтом? Для того, аби дати відповідь на ці запитання, як гарний приклад можна навести Ярослава Цвіркуна, молодика з Перещепиного.

Закінчивши першу школу із золотою медаллю, Ярослав вступив до Національного університету державної фіскальної служби України в Ірпені, де два роки тому отримав двi вищі освіти – бакалавр із права та магістр із економіки підприємства.

Під час навчання був активним учасником наукового життя закладу, за що отримав грант та поїхав на навчання до Європи, де закінчив дворічний курс в університеті Палермо(Італія) та отримав звання магістра економіки. За час навчання в Європі Ярослав брав активну участь у різноманітних конференціях, писав наукові статті у співавторстві з італійським професором, отримав низку сертифікатів від італійського університету та банку UniCredit, стажувався в бізнес-інкубаторі та займався проектним менеджментом.

У 2017-му році юнак поїхав на стажування до США, де вивчав американську культуру та разом із представником з Америки вивчав секрети проектного менеджменту і підприємництва. Ярослав, крім російської та української, вільно володіє італійською та англійською мовами.

«Кожен етап у моєму житті – це певний урок, який я для себе виніс. Будучи студентом 3-го курсу, я стажувався в одній із найбільших у світі аудиторських компаній EY Ukraine. Саме там я отримав значну мотивацію для свого подальшого розвитку», – говорить Ярослав.

Хлопцеві пропонували залишитись та працювати в Європі, проте він відмітив: «Моєю справжньою мрією є квітуча та інноваційна Україна. Не дивлячись на те, що дуже багато українців мріють від’їхати до США та Європи у пошуках кращого життя, я завжди мріяв жити на рідній землі, тому вирішив зробити все для того, аби спробувати впливати на певні процеси в Україні. Я хочу бути корисним тут. Я мрію прокинутись одного дня в тій Україні, в якій поважатимуть молодих та досвідчених спеціалістів і даватимуть їм можливість розвиватися».

Ярослав отримав ліцензію від всесвітньовідомої американської компанії TED і наразі проводить конференцію в Ірпені – TEDxIrpin, основною метою якої є популяризація ораторського мистецтва та розповсюдження цінних ідей, які допоможуть змінити світ на краще.

Як відмітив хлопець: «Кожне покращення у нашому суспільстві починається з думки та ідеї. Ми повинні знати, що ми хочемо змінити у нашому житті. Ми повинні чітко уявляти те, як змінити нашу країну на краще. За дуже короткий термін я зібрав команду професіоналів (програмісти, дизайнери, художники, волонтери тощо), з якими ми активно працюємо над тим, щоб змінювати наше суспільство».

Крім того, у свій вільний час хлопець на громадських засадах проводить тренінги з бізнес-планування та проектного менеджменту. Ми дуже пишаємося тим, що в нас є такі амбітні та енергійні земляки. Сподіваємося, що Ярослав Цвіркун стане прикладом для багатьох наших молодших хлопців та дівчат, які будуть допомагати розвивати наш край у майбутньому.

Юлія БАЗЯ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *