• пам'ять

Низький уклін вам, ветерани!

Напередодні 72-ї річниці перемоги над фашизмом у Другій світовій війні, або – Дня пам’яті та примирення, в Новомосковському територіальному центрі вшановували ветеранів війни.

Зі святом Перемоги сивочолих ветеранів сердечно привітали в. о. мера Новомосковська Юрій Карачевцев, його заступник Валерій Ляшок, голова депутатської фракції ПП «Опозиційний блок» у Новомосковській міськраді Олексій Фрейдін.

Своїм виконавчим мистецтвом порадували заслужений артист України Олександр Мірошниченко, студія «Задзеркалля», хор ветеранів «Жива пам’ять», вокальний ансамбль «Гармонія».

Вшанування завершилося святковим обіднім столом. Пригощали польовою солдатською кашею, гарячим чаєм, бутербродами, печивом і «фронтовими» 100 грамами.

Пам’ять і пам’ятники – слова однокореневі

До Дня Перемоги міська організація партії «Опозиційний блок» приводила до ладу пам’ятники героям-визволителям. Це вже стало щорічною традицією і для новомосковських депутатів, які цього разу взяли під опіку Кулебівку.

Депутати облради Олександр Барсук, Михайло Березюк і Любов Нестеренко звернулися до голови правління «Інтерпайп НМТЗ» Юрія Антипова за допомогою в реставрації пам’ятника на Кулебівці, оскільки він вже почав розсипатися. Завод до такого прохання поставився з розумінням, виділивши будівельників і вишку. Крім того, учні школи №12 упорядкували прилеглу територію.

Відновлювальні роботи торкнулися й пам’ятних могил невідомих солдатів, які перебувають на «першому» кулебівському цвинтарі. Для таких робіт депутати придбали всі необхідні будматеріали. Член Новомосковського виконкому Олександр Іванов разом із головою квартального комітету Степаном Качаном та учнями школи №14 повернули могилам гідний вигляд.

Автобус до Дніпра подорожчав

Як і погрожували ще з позаминулого тижня розклеєні в маршрутках оголошення-попередження про підвищення тарифів на проїзд, з 6 травня вартість проїзду з Новомосковська до Дніпра зросла на 2 гривні. Тепер вона становить 17 гривень.

Вартість проїзду в міських автобусах Новомосковська залишилася колишньою. Підвищувати її поки не планують.

Іван ПАВЛОВ

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *