• безпечний інтернет

Не Інтернетом єдиним…

Інтернет-технології є природною складовою життя дітей і сучасної молоді. Самостійне пізнання інформаційного світу дозволяє розширити коло інтересів дитини та сприяє її додатковій освіті, спонукає до кмітливості, привчає до самостійного розв’язання задач. Але, в той же час, містить в собі й певні небезпеки. З метою профілактики інтернет-залежності, попередження небезпеки комп’ютерних ігор, у Вільненському НВК провели ряд заходів.

Для батьків було проведено загальношкільні батьківські збори «Небезпека ігор у соціальних мережах», також це питання було поглиблено кожним класним керівником під час класних зборів.

Учні 3-11 класів взяли активну участь в анкетуванні щодо виявлення міжособистісних стосунків у колективі. У рамках Тижня безпечного Інтернету вихованці НВК повторили правила безпечного користування всесвітньою інформаційною павутиною, формували культуру поведінки в соціальних мережах, стали учасниками тематичних виховних заходів, а їхні батьки мали змогу ознайомитися з небезпекою ігор у соціальних мережах за допомогою відео-світлиці.

Педагогічний колектив закладу переконаний, що лише завдяки тісній співпраці всіх учасників навчально-виховного процесу ми зможемо забезпечити необхідні умови для особистісного зростання кожного вихованця НВК.

Заступник директора Вільненського НВК з виховної роботи Олена МАКАРОВА

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *