Не чіпай квітку-первоцвітку!

Щороку в період з травня по червень на території України проводяться заходи щодо протидії порушенням законодавства про охорону навколишнього середовища та рослинного світу. Так, у ході проведення будуть відпрацьовуватися: ринки та інші місця, де проходить масова несанкціонована торгівля рідкісними видами ранньоквітучих, ендемічних, реліктових та занесених до Червоної книги України рослин.

Працівники Юр’ївського відділення поліції звертаються до громадян із проханням відмовитися від збирання та придбання рослин, занесених до Червоної книги України, та нагадують, що відповідно до ст. 12 (Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища») та ст. 9 (Закону України «Про рослинний світ») торгівля дикорослими рослинами, незалежно від того чи були вони зібрані торгуючими власноруч чи ні, – заборонена!

А також, відповідно до Статті 881 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення порядку придбання чи збуту об’єктів тваринного або рослинного світу, правил утримання диких тварин у неволі або в напіввільних умовах – тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією об’єктів тваринного або рослинного світу чи без такої та статті 90 КУпАП Порушення вимог щодо охорони видів тварин і рослин, занесених до Червоної книги України, – від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів з конфіскацією незаконно добутого. На посадових осіб – від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутого.

Юр’ївське ВП Павлоградського ВП

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *