• обережно шахраї

Не станьте жертвами шахрайства!

На жаль, у наш час вчинення злочинів проти осіб похилого віку є дуже поширеним явищем. Беззахисністю самотніх літніх людей так і хочуть скористатися охочі до легкої наживи.

Люди похилого віку є однією з найбільш вразливих категорій осіб, вони найчастіше стають жертвами злодіїв, грабіжників і шахраїв. Називаючись співробітниками соціальних служб – соцзахисту, пенсійного фонду, червоного хреста, ради ветеранів, зловмисники обирають своїх жертв серед людей похилого віку, пенсіонерів. Жодних посвідчень шахраї жертвам не показують, а просто входять у довіру, просять поміняти гроші, пропонують надати допомогу у вигляді продуктів харчування. ПАМ’ЯТАЙТЕ, що в обов’язки працівників соцслужб такі функції не входять.

Працівники Юр’ївської поліції закликають жителів Юр’ївського району бути пильними. Велике прохання до всіх громадян: попередьте своїх близьких, родичів, знайомих, особливо людей похилого віку, про можливі випадки шахрайства та переконайте їх ні в якому разі не довіряти незнайомим людям, а тим більше, не віддавати гроші.

  • Памятайте: надмірна довірливість – наш перший ворог, який працює на руку шахраям!
  • Про появу підозрілих осіб негайно повідомляйте поліцію за телефоном:
  • 5-11-02 або 02, чи моб. тел. 099-428-25.

Юр’ївське ВП Павлоградського ВП

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *