• погашення боргів по комуналці

Не сподівайтеся на либонь!

Мешканці Новомосковська починають гасити свої борги за тепло, але початок опалювального сезону залишається під загрозою

Щовівторка комунальне підприємство «Новомосковськтеплоенерго» надає статистику поточного боргу за опалення у виконавчий комітет Новомосковської міськради. Коли виконком почав публічно інформувати городян про заборгованість, а саме станом на 9 серпня, – сума загального боргу споживачів послуг централізованого опалення становила 17 106 881 грн. За два тижні борг скоротився на 850 881 грн та на сьогоднішній день становить 16 256 000 грн.

Ми бачимо, що новомосковці почали потроху гасити свої борги, але дуже мало й повільно. До настання холодів залишилося зовсім небагато часу, і такий великий борг в 16 мільйонів гривень, не дозволить вчасно ввімкнути тепло у ваших квартирах, дітям – у садочках і школах.

Ще раз нагадуємо городянам, що з приходом холодів і наявним боргом Новомосковська за опалення наше місто просто може не почати опалювальний сезон і повторити долю Нікополя, Марганця, Алчевська та інших міст України, які в минулий опалювальний сезон залишилися без тепла. Ця ситуація залежить не від міської влади, рішення про виділення лімітів на постачання газу для комунальних котелень приймається на рівні центральної влади в Києві. А головна умова для виділення лімітів – відсутність боргів населення за спожите тепло.

Шановні новомосковці! Не будьте байдужі до цієї загальної для всіх проблеми. Не думайте й не сподівайтеся, що ніхто не відключить від опалення ціле місто. Такі приклади по країні вже є і їхня кількість зростає. За минулі роки жителями Новомосковська накопичилися величезні борги по опаленню і якщо цю проблему не вирішити, то взимку будуть мерзнути всі – й ті, хто сумлінно платить за комунальні послуги, й ті, кому, на перший погляд, все одно. Це нечесна позиція злісних неплатників – ховатися за спини своїх сумлінних сусідів. Постраждають усі.

Щоб не допустити великої біди – сплатіть свої борги за минулий опалювальний сезон!

Віталій ШИЛОВ

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *