• Юрій Анатолійович

Не словом, а ділом…

Є люди, як грози, і люди – як сонце… Людина-гроза, зазвичай, нещаслива… І з нею в розмові ти відчуєш холод, нехай би вона й посміхалася. А людина-сонце – красива душею, зігріває теплом свого серця, при цьому й говорить не багато, й нічого не обіцяє, а просто вправно робить свою роботу. З такими людьми хоч на край світу йди.

Саме про таку людину моя оповідь – про Писаренка Юрія Анатолійовича – Василівського сільського голову. Скромний, малоговіркий, але з великою любов’ю до людей, до рідного краю. Не маючи досвіду роботи на керівних посадах, але з великим бажанням щось змінити, трохи більше року тому він переступив поріг сільської ради – громада трьох сіл Василівки, Андріївки, Всесвятського зробила вибір на користь цієї людини.

Пам’ятаю, як недруги говорили, що це за голова – слова вправно не скаже. А Юрій Анатолійович із перших днів своєї діяльності почав не говорити, не обіцяти, а просто мовчки виконувати свої посадові обов’язки.

І ось закінчився 2016 рік, і про діяльність нашого сільського голови звітують його справи. Зроблено дуже багато, і це помітно всім жителям сіл Анадріївка, Всесвятське та Василівка.

За сприяння Юрія Антолійовича відсипано дороги по вулицях Молодіжна, Лісна (Всесвятське), Підгірна (Андріївка). За кошти сільської ради було придбано і встановлено більше 60 ліхтарів вуличного  освітлення.

Пам’ять людей про історичне минуле – чи не основа існування людства. Нехтувати нею означає зводити будівлю нашого майбутнього на піску, тому одне з першочергових завдань, які поставив перед собою Юрій Анатолійович, – це відновлення пам’ятників загиблим воїнам-односельцям. Цьогоріч було зроблено поточний ремонт двох пам’ятників у селі Всесвятське, прокладено тротуарну доріжку із зоною відпочинку біля пам’ятника села Василівки.

Не оминає увагою сільський голова і культуру, бо прекрасно розуміє, що культура сприяє вихованню підростаючого покоління – майбутнього України.

Цьогоріч із залучених коштів було проведено капітальний ремонт покрівлі будинку культури в селі Василівка. Виготовлено проектно-кошторисну документацію для проведення капітального ремонту клубів сіл Андріївка, Всесвятське, Василівка.

В тісній співпраці з центральною районною лікарнею вдалося провести капітальний ремонт Василівської медичної амбулаторії.

Не залишає осторонь сільський голова і проблеми місцевих шкіл. На одній з останніх сесій було прийнято рішення про виділення коштів на потреби шкіл. Можливо, це й не захмарні суми, але для освітян такі необхідні й завжди бажані, й кожен директор школи точно знає, куди їх використати.

На одній з останніх сесій Василівської сільської ради Юрій Анатолійович поділився планами на майбутнє. Хай вони «не наполеонівські», але планується закінчити розпочаті справи та зробити щось нове. У планах продовжити відсипку вулиць, освітлення вулиць сіл, зробити капітальний ремонт сільських клубів, підпорядкованих сільраді. Турбується сільський голова і про дітей – в його планах на майбутнє установка дитячих майданчиків у всіх трьох селах та благоустрій центрів сіл.

Тож, Юріє Анатолійовичу, прийміть побажання від педагогічного колективу Василівського НВК: творчої вам наснаги творити добро! Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому.

Директор Василівського НВК Ірина ШАПОВАЛ

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *