• представьте_себе

Не розсолом єдиним

Нестандартні та вельми екзотичні способи боротьби з похміллям використовують у різних країнах. Цікаво? Тоді читайте.

У Мексиці, наприклад, варять спеціальний суп. Він називається «менудо» і складається з яловичих шлунків, цибулі та часнику.

Жителі Німеччини, як правило, справляються з ранковим похміллям за допомогою холодного пива. У хід йде також маринований оселедець, цибуля та кислі огірки.

Британські вчені довели, що найбільш ефективним від похмілля вважається бутерброд із беконом. Він дає організму потрібні амінокислоти.

Японці вважають за краще боротися з наслідками прийому спиртного за допомогою надзвичайно кислих слив.

У Монголії поширений спосіб, яким користувалися ще давні предки. Мариновані… очі овець, залиті томатним соком.

У Перу відмінною стравою від похмілля вважають «тигрове молоко». До маринаду, в якому готувалося рибне блюдо севіче, додають шматочки сирої риби, часник, лимон та імбир.

Жителі В’єтнаму дуже часто лікуються від похмілля меленим рогом носорога, який просто заливається окропом. До речі, цю суміш вони використовують практично від усіх недуг.

У Філіппінах вважають за краще їсти невилуплених каченят. Згідно з давньою традицією, качині яйця, в яких вже майже повністю сформувалося каченя, дуже добре допомагають при похміллі.

До речі

У нас народним засобом від похмілля спочатку був капустяний, а не огірковий розсіл, який містить бурштинову кислоту. Але й огірковий розсіл (не маринад!) відмінно справляється з цією проблемою. Тільки доза повинна бути невеликою – не більше склянки. В іншому разі посилиться набряк тканин і пов’язані з цим неприємні наслідки: головний біль і навантаження на серце.

Ганна ЛИСЕНКО

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *