Не порушуйте: вас знайдуть навіть із космосу

Нещодавно на Дніпропетровщині поблизу селища Дмитрівка згоріло 90 га лісу! В ліквідації вогню були задіяні сили лісового господарства, комунальних і приватних підприємств, служба поліції та особовий склад національної гвардії. Пожежу гасили 70 осіб, було задіяно 22 одиниці техніки та навіть два пожежних літаки. Причину загоряння вирахували… з космосу. За допомогою супутникової зйомки вдалося встановити, що пожежа сталася через місцеву жительку, яка просто вирішила спалити траву на своїй ділянці. Однак пориви вітру перекинули вогонь з ділянки на ліс. І понеслося…

Будь-яка розсудлива людина розуміє, що в таку аномальну спеку рівень пожежної небезпеки зашкалює. Навіть від банального недопалка, викинутого з машини на узбіччя, можуть постраждати десятки гектар. Та й пожежники області за допомогою всіляких ЗМІ регулярно звертаються до населення з проханням бути більш пильними щодо цього питання. ТРК приєднується й теж радить: дочекайтеся більш сприятливих умов для наведення порядку на своїй ділянці!

У Павлограді, наприклад, посилили відповідальність за розпалювання багать. Згідно зводу правил, у Павлограді на території зелених насаджень заборонено розпалювати багаття. Також заборонено спалювати листя, висохлі рослини та сміття на прибудинковій території. Штраф досягає 1700 гривень. Так то.

Тетяна СОКОЛОВА

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *