Не допустити погіршення криміногенної ситуації!

Однією зі складових частин підвищення ефективності охорони громадського порядку, захисту прав і свобод громадян є участь у цій діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку.

Згідно статті 4 Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону» місцеві державні адміністрації, органи місцевого самоврядування та правоохоронні органи надають всіляку допомогу та підтримку у створенні громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону. Відповідно до вищезазначеного 19 червня 2017 року в. о. голови Магдалинівської райдержадміністрації Юрієм Коробовим було ініційовано робочу нараду щодо створення та діяльності громадських організацій з охорони громадського порядку на території селищної та сільських рад Магдалинівського району за участю працівників райдержадміністрації, поліції та редактора газети «Наше життя».

Ухвалено рішення звернутися до підприємців, трудових колективів, небайдужих громадян з метою створення на території селищної та сільських рад Магдалинівського району громадських організацій з охорони громадського порядку. Магдалинівська райдержадміністрація гарантує надання методичної, організаційної та правової допомоги громадянам щодо цього питання.

Контакти особи, яка надає додаткову інформацію: Соколянська Юлія Василівна, (05691) 2-12-92, uristmagdrda@gmail.com

Прес-служба Магдалинівської РДА

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *