Не гірше, ніж на ЕВРО

В смт. Губиниха Новомосковского району відбувся V традиційний турнір з міні-футболу серед працівників хлібозаводів, млинів, елеваторів та сільськогосподарських підприємств, присвячений 20-й річниці з Дня прийняття Конституції України.

DSC03818

Організатором турніру виступила Дніпропетровська обласна профспілкова організація працівників харчової, переробної промисловості та суміжних галузей та її голова – Анатолій Білик, депутат Дніпровскої обласної ради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» за підтримки народного депутата України Вадима Нестеренка.

Право відкриття турніру та підняття прапорів було надано капітанам команд-переможцiв у спартакіаді минулого 2015 року – ТОВ «Орільський об’єднаний елеватор», ТОВ «Агроальянс», ТОВ «Дніпромлин», ТОВ «Хлібозавод №10».

В зверненні до учасників та гостей Анатолій Білик зробив  акцент на тому, що в господарствах в розпалі підготовка до збору ранніх зернових культур, але, не дивлячись на це, керівники та голови профкомів знайшли можливість організувати турнір з міні-футболу, що так згуртовує колективи, сприяє розвитку фізкультури та спорту, пропагує здоровий спосіб життя.

DSC03737

В змаганнях взяла участь рекордна кількість учасників – 16 команд та 182 гравця: з Дніпра (2 команди); з Новомосковського району (11 команд); з Кривого Рогу (1 команда) та 2 команди з сільгосппідприємств Харківської області.

Iван ПАВЛОВ

Вітаємо!

Переможцями турніру стали:

1-е місце – ТОВ «Орільський об’єднаний елеватор» ( смт.Губиниха);

2-е місце – ТОВ «Дніпромлин» (м.Дніпро);

3-є місце – ТОВ «Агроальянс» (Новомосковський район).

 

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *