Нестеренко зустрічається, розмовляє і реально допомагає новомосковцям

Більшість виборців не бачить більш гідної кандидатури представляти інтереси і реально розв’язувати проблеми 38-го виборчого округу на наступних виборах до Верховної Ради України, ніж Вадим Нестеренко.

Народний депутат Вадим Нестеренко продовжує зустрічі з жителями 38-го виборчого округу. Минулого тижня нардеп зустрівся з мешканцями Новомосковська, щоб обговорити найпроблемніші питання міста та посприяти їх вирішенню.

Зустрічі проходили у форматі відкритого діалогу, де містяни мали змогу поділитись своїми проблемами, поставити нардепу найболючіші запитання та отримати відповіді на них. Вадим Григорович розповідав про об’єкти реконструкції та будівництва на 38-му окрузi, які вдалося профінансувати та здати в експлуатацію, саме завдяки сприянню нардепа.

Вiдвертi розмови у дворах

Того разу Вадим Нестеренко зустрічався з жителями та представниками ОСББ по вул. Українська, 9; площа Героїв – вул. Калнишевського, 5; вул. Велика Ковалівка, 26. Iншого дня – з мешкакнцями вулиць Спаська, що на Кулебівці, вул. Космонавтів, та багатоповерхівок по вул. М. Головко.

Під час спілкування людей найбільше турбували проблеми, пов’язані з централізованим опаленням, водопостачанням та роботою комунальних підприємств Новомосковська. Звучали скарги на пенсійне забезпечення, стан доріг, ремонти під’їздів, ліфтів та дахів багатоповерхівок. Людей не задовольняли тарифи на комунальні послуги, освітлення вулиць та дворів, утримання прибудинкової території, вiдсутнiсть дитячих майданчиків та ін. Окрім нагальних питань, виборці ділилися й особистими проблемами, прохали допомогти у вирішенні тієї чи іншої складної життєвої ситуації.

Аби діалог з новомосковцями був більш конструктивним та змістовним, разом із народним депутатом зустрічі відвідали і представники Новомосковських комунальних підприємств. Адже основна робота нардепа полягає в залученні додаткових коштів (які не мають ніякого відношення до міського бюджету) на розвиток міста, реалізацію великих інфраструктурних проектів, масштабні реконструкції, капремонти шкіл, дитсадочків тощо. А от питання, що стосуються стихійних сміттєзвалищ у місті, прибирання вулиць, утримання прибудинкової території, ремонту каналізаційних систем, підвалів багатоповерхівок тощо – це вже у компетенції місцевої влади та працівників комунальних підприємств.

Не оминули увагою й тему зі сміттєзвалищами. Понад 15 рокiв поблизу Кулебівки знаходився величезний сміттєвий полігон. Місцеві жителі неодноразово зверталися до влади з вимогами закрити звалище, але проблема залишалася невирішеною. І лише спільними зусиллями міської громади та нардепа Нестеренка сміттєзвалище на Кулебівцi було закрито i рекультивовано.

Але сьогоднi новомосковців травить вже інший сміттєполігон ТПВ «Екологія», що є приватною власністю. Наразі це єдине звалище, куди місцеві комунальні служби мають змогу вивозити сміття. На превеликий жаль, альтернативи йому поки що немає.

На останок, чимала частка новомосковців поскаржилася нардепу на «заварений» прохід біля центральної міської лікарні. Раніше місцеві жителі постійно користувалися тим проходом, аби скоротити шлях до лікарні, школи, пошти та й взагалі, до центру міста. Але нещодавно, після численних скарг від новомосковців та пацієнтів, адміністрація лікарні ухвалила рішення закрити прохід. Наразі це питання залишилось відкритим. Представники місцевої влади пообіцяли знайти рішення даної проблеми.

На більшу частину питань, які були поставлені Вадиму Нестеренку, новомосковці отримали відповіді та пояснення. Нардеп пообіцяв посприяти їхньому розв’язанню.

Як Нестеренко п’ятиповерхівку «кришував»

Хрущовка на вулиці Шевченка, 33. Доглянутий двір, свіжі ремонти в під’їздах. Однак поточне міжсезоння обернулося проблемами для мешканців будинку.

«Навіть під час невеликого дощу в міжпанельні шви затікала вода, покритими грибком стінами текла вода, як у квартирах, так і в під’їздах, – розповідає Таїсія Ковальчук. – З ЖЕКу викликали майстрів, але вони не змогли знайти причину. Крім того, стічна вода підмивала фундамент будинку, з усіма наслідками, що випливають…» Втомившись від безуспішних спроб знайти причину мокрих стін, мешканці звернулися до приймальні народного депутата Вадима Нестеренка.

«Написали листа, зібрали підписи. І, як це часто буває, приготувалися довго чекати. Яке ж було здивування, коли буквально наступного дня зі мною зв’язався помічник нардепа Нестеренка і попросив призначити час для зустрічі з нардепом. Нестеренко приїхав в обумовлений час, пройшовся квартирами, все уважно оглянув і пообіцяв допомогти. Через декілька днів в будинок приїхали фахівці міськуправління ЖКГ. Проблема виявилася в несправній водостічній системі будинку, яку вони вирішили капітально відремонтувати. Так і зробили. З того часу нам не страшний будь-який дощ», – не натішиться мешканець будинку Іван Миколайчук.

Замість епілогу

Ремонтники демонтували прогнилі стічні труби з жолобами і встановили нові, з нержавіючих матеріалів. Словом, за сприяння Вадима Нестеренка, всі роботи з капремонту системи водостоку п’ятиповерхівки проведені за кошти міськбюджету.

За матеріалами «ПОЛЕЗНОЙ ГАЗЕТЫ»

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *