Незабаром стартує «Петриківський дивоцвіт»

Петриківський дивоцвіт» 2018 буде проходити 15 вересня і, як завжди, у смт Петриківка. За останні роки «Петриківський дивоцвіт» став одним із наймасштабніших заходів області. Минулий, ювілейний, фестиваль зібрав понад 30 тисяч гостей. Був встановлений рекорд України — виготовлений найдовший рушник — 50м 46см! 185 майстрів із 23 районів та 13 міст області протягом семи годин розписували рушник.Вже майже за півтора місяці на Дніпропетровщину знову чекає свято творчості, національних традицій та цікавого дозвілля.

Виставкові галявини, мистецькі платформи, майданчики спортивних ігор та козацьких забав, тематичні фото-зони. Протягом дня тут відбудеться безліч майстер-класів та конкурсів.

Дитяча розважальна зона «Діти мандрують Європою», рухливі та інтелектуальні ігри на свіжому повітрі. Кожен зможе посмакувати гостинцями та ласощами на фуд-корті й насолодитися виступами найпопулярніших зірок сучасного шоу-бізнесу.

Як зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов:

«Головна цінність у тому, що ми відійшли від формату банального ярмарку та створили дійсно масштабний етно-фестиваль. Його філософія — це поєднання традицій і сучасності, розвиток національних мистецтв та захист надбань українського народу. І все це у яскравій і веселій формі, де кожен зможе поринути в насичену атмосферу національного свята!».

Фестиваль «Петриківський Дивоцвіт» сприяє розвитку українського аматорського мистецтва, збереженню й популяризації нематеріальної культурної спадщини Дніпропетровщини (петриківський розпис, козацькі пісні), підтримці майстрів народних промислів, пошуку обдарованих і талановитих представників народних мистецтв регіону, встановленню дружніх творчих відносин між містами, селами, районами, громадами, національними общинами Дніпропетровщини та представниками творчих делегацій із країн ЄС.

Уже стартував прийом заявок на участь у фестивалі «Петриківський Дивоцвіт». Усім бажаючим представити свої таланти й надбання громади необхідно надіслати заявку визначеного зразка (див. нижче) на електронну адресу: divocvit2018@gmail.com.

Заявки приймаються до 1 вересня 2018 року!

Телефон для довідок: 0954474394.

Прес-служба Дніпропетровської облради

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *