На Юр’ївщині тривають оперативно-профілактичні заходи «МАК»-2017

Під час проведення загальнодержавних оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «МАК»-2017» року на території Юр’ївського районну виявлено та знищено дикорослі кущі конопель.

До Юр’ївського відділення поліції звернувся робітник фермерського господарства щодо того, що в с. Варварівка на полі ростуть дикорослі рослини, схожі на коноплю.

В ході перевірки встановлено, що робітниками ФГ під час обходу земельної ділянки фермерського господарства (а саме – ділянок поля № 2 і № 3) виявлено близько п’ятисот кущів, які за зовнішніми ознаками схожі на дикорослі кущі коноплі, що зростали між рядками соняха. Про виявлені обставини відразу повідомлено Юр’ївське відділення поліції.

В присутності працівників поліції робітниками фермерського господарства було вжито заходів зі знищення зі своєї земельної ділянки близько 500 підозрілих кущів, а саме – спалено.

Працівники поліції Юр’ївського ВП вкотре нагадують: громадяни, які вирощують наркомісткі рослини та сподіваються залишитися безкарними, за незаконне культивування маку чи конопель (в тому числі збереження посівів або вирощування снотворного маку чи конопель) підпадають під статті кримінального кодексу України та кодексу України про адміністративні правопорушення, не залежно від кількості виявлених рослин.

Шановні громадяни, власники чи користувачі земельних ділянок! Якщо у вас на ділянці з’явились снодійний мак або конопля потрібно НЕГАЙНО вжити заходів щодо знищення дикорослих конопель чи снотворного маку, не чекаючи не жаданої зустрічі з працівниками поліції.

Жителі Юр’ївського району, якщо Вам відома інформація про незаконні насадження конопель або маку, а також про факти виготовлення чи збуту наркотичних засобів, повідомляйте про це цілодобово Юр’ївське ВП за телефоном 5-11-02 або 02, чи моб.тел. 066-736-4186.

Юр’ївське ВП Павлоградського ВП

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *