На Юр’ївщині розпочалися “Макові жнива”

Працівниками Юр’ївського відділення поліції з 23 травня по 29 вересня проводяться  загальнодержавні оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «МАК».

65_от_греха_5

Мета операції – виявити та знищити незаконні посіви нарковмісних рослин маку і конопель, перекрити канали надходження наркозасобів до споживачів та недопущення витоку в незаконний обіг наркосировини рослинного походження.

Правоохоронці вкотре нагадують, що

згідно законодавства України за незаконний посів або вирощування снодійного маку (ст.106-2 КУпАП), або невжиття заходів щодо знищення дикорослих конопель чи снодійного маку (ст.106-1 КУПАП) передбачено покарання – штраф від 80 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 306 до 1700 грн).

Згідно зі ст.310 Кримінального кодексу України, за незаконний посів або вирощування снотворного маку у кількості від 100 до 500 рослин, конопель у кількості від 10 до 50 рослин передбачена відповідальність у виді штрафу від 100 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.

За незаконний посів або вирощування снотворного маку в кількості 500 і більше рослин чи конопель у кількості 50 і більше рослин передбачено позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Працівники Юр’ївського відділення поліції звертаються до громадян, які стали свідками протиправних дій або володіють інформацією щодо незаконного насадження конопель або маку, а також про факти виготовлення чи збуту наркотичних засобів повідомляти поліцію про такі факти

за телефоном 5-11-02 або 02

чи моб. тел. 099-428-2515.

Юр’ївське відділення поліції

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *