• добра справа

На Решкуте встановили черговий дитячий майданчик

Ще шість років тому мікрорайон Решкут вважався чи не найбільш обділеним районом славного Новомосковська за наявністю або, вірніше буде сказано, відсутністю дитячих майданчиків – жодного не було! Сьогодні вже чотири!

Внаслідок зайнятості решкутянських чоловіків першою забила на сполох, звичайно, жінка – голова квартального комітету №12 Галина Козаченко. Жаліслива Галина Сергіївна звернулася до директора Новомосковкого трубного заводу Юрія Антипова, знаючи, що в молодості майбутній директор жив на Решкуті. Жіноча інтуїція не підвела квартальну – Юрій Миколайович відгукнувся на прохання допомогти виготовити і встановити дитячий майданчик.

І в результаті на вулиці Підлісній встановили, впорядкували та відкрили перший дитячий майданчик. Місце стало знаковим – щоб побалувати своїх чад, на дитячому майданчику зустрічалися батьки й діти з усього Решкута.

Не дарма кажуть, що апетит приходить під час їжі. Через якийсь час все та ж Галина Козаченко разом із заводчанами, жителями мікрорайону Решкут, просять Юрія Миколайовича встановити дитячий майданчик в іншому кінці мікрорайону, на вулиці Боженка, 25. Юрій Антипов і на цей раз не відмовив.

І ще один майданчик на Решкуті (по вул. Гетьманська, 236) допомогли встановити, знову ж, спільно з НТЗ, представники попередньої обласної влади.

А на найбільш «дитячонаселеній» ділянці Решкута (район вул. Залізняка та Решкутянської) до минулої суботи не було чутно скрипу гойдалок і дзвінкого сміху малечі. З цим не змогла змиритися все та ж квартальна і в той час вже депутат міської ради від ПП «Опозиційний блок» Галина Козаченко. Для усунення несправедливості звернулася до місцевих депутатів обласної та міської рад, зокрема, до керівництва фракції «Опоблоку» в міськраді. Зовсім не символічно, що ініціативна депутатська та група решкутянців зібралася 1 квітня, в День сміху.

За твердженням голови Новомосковської міської організації ПП «Опозиційний блок» Олександра Іванова, сміятися не довелося, бо в той день обирали місце для майданчика. З трьох запропонованих вибрали дуже вдале й, так би мовити, намолене, де постійно проводяться новорічні та інші святкування – біля магазину «Лавка».

Залишалося ж найбільш несмішне – фінансування. Знову, вкотре, допоміг трубний завод, а точніше, голова профкому НТЗ Михайло Олексійович Березюк та голова фракції ПП «Опозиційний блок» у Новомосковській міськраді Олексій Валерійович Фрейдін.

За допомогою Володимира Бобика з «Агротехсервісу», який надав вантажівку, з Павлограда привезли начиння майданчика. Недовго ця начинка перебувала на збереженні у дворі квартальної та депутата Галини Козаченко. Вже 5-го серпня небайдужі жителі мікрорайону вийшли на суботник для установки дитячого майданчика. Незважаючи на неймовірну спеку (другий тиждень поспіль термометр вдень не опускається нижче 30, а то й 35 градусів, а на сонці – й того більше) більше 20 дорослих решкутян сумлінно трудилися на благо своїх дітей. Від імені фракції «Опоблоку» в Новомосковській міськраді висловлюю їм вдячність і кажу: «Велике людське спасибі!», – захоплюється Олександр Іванов решкутянськими героями.

Євген ЄВТУШЕНКО

Решкутянські герої  поіменно:

Галина Козаченко, Олександр Козаченко, Владислав Пугач, Сергій Троценко, Сергій Чорний, Сергій Капустін, Іван Цвєтков, Петро Воротнюк, Олексій Добикін, Руслан Гвоздиков, Марина Цвєткова, Світлана Тишевська, Тетяна Яшна, Геннадій Войт, Василь Бондаренко, Тетяна Чорна, Володимир Гук, Олена Дубіна, Юлія Князева, Юрій Матвієнко, Володимир Назаренко.

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *