На радість малюкам

15 червня у дворі будинку №2 по вулиці Українській депутат міської ради, меценат, голова комісії з питань планування, соціально-економічного розвитку і бюджету міста Олексій Фрейдін відкрив новий майданчик з гойдалками та ігровими гірками для дітей.

Відкриття дитячого майданчика зібрало численну малечу з довколишніх будинків. Непідробна радість була помітна в очах кожного малюка, адже нарешті в них у дворі з’явився свій майданчик для ігор.

Як повідомив на своїй сторінці у Facebook Олексій Фрейдін: «Майданчик – сучасний і безпечний, розміщення – зручне, чистий пісок. Фінансування здійснювалося за рахунок платформи «Розвиток», бюджетних грошей не витрачали. Спасибі всім, хто допомагав в облаштуванні. Спільними зусиллями подібних об’єктів у нашому місті з’являтиметься все більше».

Також, спеціально для дітей, на честь відкриття майданчика, Олексій Фрейдін зробив дітлахам ще один подарунок. На місці торжества працювали аніматори, які розважали й веселили дітей, проводили безліч цікавих конкурсів, грали з дітворою в ігри.

Не обійшлося цього дня і без святкового концерту. Для всіх присутніх на заході виступали виконавці новомосковського вокального ансамблю «Фантазія».
Іван ПАВЛОВ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *