На Новомосковщині шукають газ

Товариство з обмеженою відповідальністю «Голдвін груп» планує проводити на території Новомосковського району пошук і розробку покладів газу. Повiдомлення про це опубліковане 9 жовтня на сайті Міністерства екології та природних ресурсів України.

Роботи передбачають геологічне вивчення, зокрема дослідно-промислову розробку родовища з подальшим видобуванням вуглеводнів Новостепанівсько-Євецької площі. Найбільшими населеними пунктами в межах ділянки є села Новостепанівка, Герасимівка, Голубівка.

Повідомляється, що метою розробки покладів Новостепанівсько-Євецької площі буде буріння свердловин проектною глибиною до 4500 метрів. Для збору й підготовки продукції передбачається будівництво установки підготовки вуглеводневої сировини.

Компанія-розробник запевняє, що майбутнє виробництво матиме позитивний вплив на економіку регіону та сприятиме залученню інвестицій, але розробка родовища спричинить забруднюючі викиди в атмосферу в процесі спалювання газу на факелі та продувки свердловин. З урахуванням реалізації запланованих природоохоронних заходів, очікуваний вплив характеризується як екологічно допустимий.

Компанія-розробник планує провести дослідження із потенційного впливу на повітря, ґрунт, водні ресурси, флору і фауну в межах ділянки надр, а також провести розрахунки можливого акустичного впливу.

Веніамін БАЗЛОВ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *